איזוטוס - אירועים שנכנסים להיסטוריה

קייטרינג רני - קייטרינג בוטיק

מגמות קייטרינג לחתונה באשדוד והסביבה

עם פרץ הטעם הייחודי של מוצרי קייטרינג איזוטוס, הזוגות של היום בוחרים בו כקייטרינג המשובח ביותר. זוגות רבים, שמעוניינים בתפריט חתונה המציע יותר מרבע עוף או נתח בקר פשוט, מקבלים את מבוקשם בתכנון תפריט קייטרינג לחתונה ברמה גבוהה בהרבה.

אפקט ה'וואו'!

אם אתם מעוניינים להפיח חיים חדשים בערב החתונה שלכם, צרו קשר עוד היום עם חברת איזוטוס, וקבלו את מגמות הקייטרינג החמות ביותר, שייגרמו לאורחים בחתונתכם להתפעל ולהמשיך לדבר על הערב המיוחד שלכם ללא הרף.

לשחק עם צבעים

צבעים הם מרכיב מכריע בקייטרינג לחתונה. הכלה והחתן נראים נהדר, האולם, החצר או הגינה מקושטים בפרחים, אז למה שהתפריט לא יהיה משובח ומבוצע ברמה גבוהה? לחברת איזוטוס יש שיטות ייחודיות להחדיר צבע למנות כך שהן מתאימות לאירוע שלכם.

לא לפירה הירוק, כן לדגים הצלויים

אל דאגה. לא מדובר על פירה ירוק, וגם לא במנות בגווני שחור-לבן. תוכלו לבחור קייטרינג לחתונה הכולל פילה דניס למנה ראשונה או מנת קינוח של אננס טרי על מצע גלידת וניל.

מעגל הצבעים המנוגדים מהווים חגיגה לעיניים, ואם אתם אוהבים את הצמד המשלים של אדום וצהוב, למשל, שאלו את נציגי איזוטוס לגבי מנות הפתיחה המורכבות מסיגר לחי עגל על טחינה לבנונית, או דגים צלויים על מצע בורגול ועלי ירק, או נתחי סלמון צלויים לצד משקה מרענן.

לא לפירות ים, כן לטורטליני טלה

אם אתם מעוניינים לקחת את הקייטרינג לחתונה שלכם צעד אחד קדימה, אתם יודעים שהצלחת הערב טמונה בהגשת המנות הנכונות, ושילובי הטעמים. באיזוטוס מציעים לכם בחירה ממגוון נרחב של דגים בטעמים שונים.

הקייטרינג כשר, ולכן לא תמצאו שם פירות ים, אך מה דעתכם על טורטליני טלה? זוהי מנה חמה ועשירה, עם רוטב משובח, לצד סוגים שונים שלחם להטבלה משובחת.

 

logo בניית אתרים