איזוטוס - אירועים שנכנסים להיסטוריה

קייטרינג רני - קייטרינג בוטיק

קייטרינג לשבת חתן באשדוד

איזוטוס הוא קייטרינג בוטיק המתגאה בפרויקטים פרטיים מיוחדים. החברה מתאימה את הקייטרינג לכל תקציב ומספקת ארוחות טעימות, כשרות ומסורתיות, כגון דג פילה על ריזוטו בשמנת פרנו ותפוזים, ומגוון מנות עשירות המאפיינות קייטרינג לשבת חתן. 

לעבוד עם המקצוענים 

התפריט כולל מנות אירוח בשריות, חלביות, או נטולות גלוטן, כשכל המנות מבוצעות ברמת גורמה. הבחירה באיזוטוס היא קלה, היות וכל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה, ולקבל הזדמנות לעבוד עם מיטב המקצוענים.

קייטרינג לשבת חתן מאפשר לך להיפטר מהדאגות ולעבור אירוע חלק, כולל אם יש לך בקשות מיוחדות. 

הכול טעים! 

הקוקטיילים צוננים ומרהיבים בצבעיהם, המנות הראשונות נהדרות, והארוחות פנטסטיות. תענוג לעבוד עם איזוטוס, כשנציגי החברה מסייעים לך לבחור את התפריט המתאים לך, ולאחר מכן מגיש מנות מדהימות באיכויותיהן וכמויותיהן.

צוות החברה מקצועי, אדיב, ומבצע עבודה נהדרת של קייטרינג לשבת חתן. כל האורחים מתפעלים מהאוכל, וממליצים על ארוחות יוצאות דופן, ושירות באיכות גבוהה. 

אוכל מדהים ושירות מדהים! 

זקוקים לקייטרינג לשבת חתן? איזוטוס יעבירו לך שבת נטולת תקלות. זה מתחיל בשיחת הייעוץ הראשונה, שכבר בה אתם מתרשמים. זה ממשיך בטעימות המנות, וקבלת תשובות מהירות על כל שאלותיכם. אחרי הכול, הגעתם לאיזוטוס, כי שמעם כמה טעים האוכל של החברה.

נציגי איזוטוס כל כך מסייעים וקשובים לצרכיכם, ומוכנים לסייע עם כל בקשה ולדאוג לשבת פשוט מושלמת, עד שכל שנותר לכם לעשות הוא פשוט ליהנות ממנה. אתם בידיים מצוינות. 

טעם של עוד 

באיזוטוס מבינים שחשוב להקשיב ללקוח ולהניח לו להתבטא. כך שאם, למשל, ברצונכם להוסיף מעט פירות על הסלטים, קיבלתם. אם ברצונכם להוסיף רכיבים שאינם נמצאים בתפריטים, תקבלו הצעות המתאימות לצרכיכם. האורחים מאושרים, לא מפסיקים לאכול, והמנות משאירות טעם של עוד.

logo בניית אתרים