איזוטוס - אירועים שנכנסים להיסטוריה

קייטרינג רני - קייטרינג בוטיק


בת מצווה באשדוד

חוגגות בת מצווה? אצלנו באולם אירועי הבוטיק- איזוטוס, תוכלו להבטיח לעצמכם אווירת אירוח קונספטואלית ומנצחת המשלבת בתוכה אל כל מרכיבי האירוע.

איזוטוס, אולם לאירועי בוטיק באשדוד, מזמין גם אתכן, בנות המצווה ליהנות מאווירת אירוח נוצצת, מושקעת ומרגשת במסגרת אירועי בת המצווה המתקיימים במקום. אירועי בת המצווה שלנו משלבים בתוכם את כל מרכיבי האירוח וההפקה הנדרשים להפקת האירוע-מסיבה עליו תמיד חלמתן, החל מהעיצוב האלגנטי והיוקרתי של האולם, דרך תפריטי האירוח המענגים שלנו בניצוחו של השף-אומן רני אלבז ועד לאווירת האירוח הנכונה והמדויקת לאורך כל שלבי האירוע-מסיבה.

בת מצווה באשדוד

איזוטוס- אולם בוטיק לאירועי בת מצווה באשדוד

אירועי הבוטיק שלנו במסגרת חגיגות בת המצווה של בתכן מיועדים לקהל של עד 170 משתתפים והם משלבים בתוכם מגוון רחב, איכותי ומפנק של פתרונות אירוח והפקה, לרבות, שירותי עיצוב וסידורי שולחן, שירותי הגברה ותאורה ושירותי קולינאריה מענגים שיעניקו לכם את מלוא המחמאות והפרגונים כבר במהלך האירוע.

איזוטוס- פתרונות אירוח והפקה לאירועי בת מצווה

צוותי האירוח וההפקה המנוסים והמיומנים שלנו ילוו אתכם לאורך כל שלבי תכנון והפקת האירוע ויסייעו לכם לגבש תכנית אירוח ייחודית ומרגשת במיוחד. פתרונות האירוח וההפקה שלנו כוללים בין היתר: טקס כניסה הוליוודי לכוכבת האירוע, טקס בת מצווה מרגש בהשתתפות כל בני המשפחה (אבא, אמא, אחים ואחיות), מסיבת ריקודים תוססת לחבר'ה הצעירים (ברוחם ובגילם) ואטרקציות הפקה נוספות אותן ניתן לשלב במהלך האירוע.

אולם לבת מצווה

איזוטוס- נותנים לאווירה ולאוכל לדבר...

אירועי בת המצווה באולם הבוטיק –איזוטוס, מאפשרים גם לכם, הורי הכוכבת הראשית של האירוע, להבטיח את הצלחת האירוע מתחילתו ועד סופו הודות לשני אלמנטים מרכזיים המאפיינים את אירועי הבוטיק שלנו, האחד, אווירת האירוח הנעימה והאינטימית, והשני, החוויה הקולינארית של האירוע בניצוחו של השף-אומן רני אלבז, הנחשב לאחד מאושיות הקולינאריה של אשדוד.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מאירועי בוטיק במסגרת חגיגות בת המצווה של בתכן ולהבטיח לעצמכם אירוע מסוגנן ומוקפד לאורך כל שלביו.

לאירועי בת מצווה מנצחים באשדוד יש כתובת אחת: איזוטוס! 

logo בניית אתרים