איזוטוס - אירועים שנכנסים להיסטוריה

קייטרינג רני - קייטרינג בוטיק

אולם ברית באשדוד

מחפשים אחר אולם בוטיק באשדוד לאירוח אירועי ברית/ה? אצלנו באולם אירועי הבוטיק-איזוטוס, תוכלו למצוא את השילוב המנצח בין אווירת אירוח אינטימית ומרגשת לבין חוויה קולינארית מענגת.

איזוטוס-אירועי בוטיק, הינו אולם אירועים קונספטואלי באשדוד המאפשר לכם ליהנות מאווירת אירוח מנצחת המותאמת בין היתר גם לאירועי ברית/ה לקהל של עד 170 משתתפים.  

אולם לברית באשדוד

ברית באשדוד

אצלנו באולם אירועי הבוטיק-איזוטוס, ניתן לקיים טקסי ברית באשדוד במסגרת אירועי צהריים נינוחים ומפנקים או לערוך את מסיבת הברית במסגרת אירועי ערב-לילה נוצצים ומרגשים. מסיבות ואירועי הברית שלנו מתאפיינים בין היתר באווירה ביתית ומשפחתית, חוויה קולינארית מענגת בניצוחו של השף-אומן רני אלבז, יחס אישי ואדיב לכל אורח/ת והמון אנרגיות טובות לאורך כל שלבי האירוע-מסיבה.

בריתה באשדוד

בשטח האולם ניתן לקיים גם אירועי-מסיבות בריתה במסגרת אירועי צהריים או ערב וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות אירוח והפקה. צוותי האירוח וההפקה המנוסים והמיומנים שלנו, ילוו אתכם לאורך כל שלבי האירוע-מסיבה ויעמידו לרשותכם היצע מרשים של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לאירועי בריתה וליצירת האווירה הנכונה לאורך כל שלבי האירוע.

אולם לבריתה

איזוטוס- אירועי ברית/ה מנצחים

כאשר אנחנו מציגים את עצמנו כמקום מנצח לאירועי בוטיק אינטימיים באווירה ביתית ומשפחתית אנחנו מדברים בראש ובראשונה על העיצוב הקונספטואלי של אולם הבוטיק שלנו המתאפיין בין היתר בסגנון היוקרתי והמודרני כאחד. כמו כן, אנו מדברים על הצד הקולינארי המענג המלווה את כל סוגי האירועים המתקיימים באולם, כאשר על החוויה הקולינארית של אירועי הברית/ה של בנכם/בתכם, מופקד השף-אומן רני אלבז הנחשב לאחד מהשפים המובילים ביותר בישראל.

בנוסף, אנחנו מדברים על אווירת האירוח המנצחת שלנו המתאפיינת ביחס אישי ושירות אדיב ומכל הלב לכל אורח ואורחת הפוקדים את האירוע.

איזוטוס- אירועי ברית/ה באשדוד בהתאמה אישית

עומדים לקיים טקס/אירוע-מסיבה לכבוד הולדת הבן/בת? אצלנו באולם אירועי הבוטיק-איזוטוס, תוכלו ליהנות ממגוון עשיר ואיכותי של פתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית. צרו איתנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם את האירוע שייכנס להיסטוריה.

לאירועי ברית/ה מנצחים באשדוד יש כותבת אחת: איזוטוס!

logo בניית אתרים