איזוטוס - אירועים שנכנסים להיסטוריה

קייטרינג רני - קייטרינג בוטיק


      
 08-8539539

אירועים קטנים באשדוד

עומדים לקיים אירוע פרטי או עסקי באשדוד? מחפשים אחר מקום מיוחד ומרגש להפקת האירוע? אצלנו באולם אירועי הבוטיק- איזוטוס באשדוד, תוכלו להבטיח לעצמכם את האירוע האינטימי, המרגש והמיוחד עליו תמיד חלמתם.

איזוטוס- אולם לאירועי בוטיק אינטימיים ומרגשים באשדוד

איזוטוס –אירועי בוטיק, הינו אולם אירועים קונספטואלי המותאם לכל סוגי האירועים הקטנים עד 170 משתתפים. בשטח האולם ממתינות לכם מערכות אירוח מעוצבות ומודולאריות אותן ניתן לתכנן ולהרכיב בהתאם למאפייני האירוע ומספר המשתתפים. כמו כן, תוכלו ליהנות ממערכות הגברה ותאורה משוכללות וחדישות ומהיצע מרשים ומפנק של פתרונות אירוח והפקה המותאמים באופן אישי לכל אירוע ואירוע אותו תרצו לקיים בשטח האולם.
אירועים קטנים באשדוד

איזוטוס- אירועי בוטיק אינטימיים באווירה מנצחת

אירועי הבוטיק שלנו מתאפיינים באווירה נעימה, נינוחה ואינטימית והם מותאמים לכל סוגי האירועים העסקיים והפרטיים עד 170 משתתפים, לרבות, אירועי בר/בת מצווה, אירועי ברית/ה, טקסי חינה מסורתיים, אירועי חתונה קטנים, אירועי הרמת כוסית לחברות וארגונים, אירועי ערב לעובדי החברה, אירועי קד"מ וכנסים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה.

אירועים קטנים באשדוד

איזוטוס- פתרונות אירוח והפקה לכל סוגי האירועים בהתאמה אישית

אצלנו באולם אירועי הבוטיק- איזוטוס, ממתינים לכם צוותי אירוח והפקה מנוסים ומיומנים אשר ילוו אתכם ברמה האישית לאורך כל שלבי האירוע, החל משלבי התכנון וההיערכות המוקדמת לאירוע ועד לסיומו המוצלח והמרגש של האירוע.

צוותים אלו מורכבים מנותני שירות מובילים בתחומם, בין אם מדובר בצוות המלצרים והברמנים שלנו, בין אם מדובר במנהלי האירועים המנוסים שלנו ובין אם מדובר ביועץ הקולינארי המוביל שלנו-השף רני אלבז המלווה את הצד הקולינארי של האירוע העסקי/פרטי שלכם.

כאולם בוטיק אשר תוכנן להפקת אירועים קטנים ואינטימיים למספר מצומצם של אורחים, אצלנו ב-איזוטוס, תוכלו למצוא את האווירה הנכונה והמדויקת ביותר עבור כל סוגי האירועים הקטנים עד 170 משתתפים החוגגים בגדול!

לפרטים נוספים אודות שירותי האירוח, ההפקה והקולינאריה שלנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ולהגיע לסיור התרשמות בשטח האולם. ממתינים גם לכם, צוות איזוטוס.

לאירועי בוטיק אינטימיים ומרגשים באשדוד יש כתובת 
בניית אתרים 2all